O nas

W butikowej agencji klient jest najważniejszy

Stawiamy na jakość obsługi

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z partnerami biznesowymi, dlatego każdemu klientowi poświęcamy odpowiednią ilość czasu, potrzebną do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Naszą ambicją nie jest obsłużenie jak największej liczby podmiotów, lecz dostarczenie kompleksowych usług wysokiej jakości firmom, które nam zaufały.

Historia naszej Agencji

Fundamentem naszej firmy jest doświadczenie zdobyte przez nas podczas tworzenia projektów biznesowych od zera. Przez lata współpracowaliśmy z agencjami reklamowymi jako klienci, w związku z czym doskonale znamy potrzeby i problemy przedsiębiorców. Naszą wiedzę zdobyliśmy podczas wieloletniej praktyki, podpartej wykształceniem oraz licznymi znajomościami w branży. W roku 2020 postanowiliśmy pomóc innym poprzez założenie Agencji Ocelab.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Na naszym blogu publikujemy artykuły z praktycznymi poradami oraz polecamy gotowe rozwiązania.
DOWIEDZ SIĘ

ODPOWIADAMY SZYBKO

Opisz nam swój projekt, opowiedz o swojej wizji oraz celach, a my dopasujemy do nich działania.
NAPISZ DO NAS

DZIAŁAMY SKUTECZNIE

Nie ma czegoś takiego jak jeden, uniwersalny sposób na sukces. Twój wypracujemy wspólnie.
SPRAWDŹ NAS

Nasz zespół

Współpracujemy jedynie z pasjonatami, którzy angażują się w każdy powierzony im projekt, a swoje działania podejmują w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

Idea firmy

Często zadawane pytania

W jaki sposób wyceniamy i rozliczamy się za naszą pracę? Z jakiego rodzaju podmiotami współpracujemy? W jaki sposób współpracujemy i kontaktujemy się z naszymi klientami? Na te i inne pytania odpowiadamy w sekcji FAQ!

Zaufali nam