Kruczek.pl – nowoczesny portal prawny z wyjątkowymi usługami

Jesteśmy przekonani, że każda osoba zainteresowana prawem i jego praktycznym zastosowaniem powinna odwiedzić to wyjątkowe miejsce w internecie. Portal Kruczek.pl wyróżniają atrakcyjna forma przekazu wiedzy oraz wykorzystanie technologii do świadczenia usług prawniczych. Dowiedz się więcej na temat samego portalu, jak i firmy, która go stworzyła!

Idea firmy oraz geneza jej powstania

Spółka Kruczek sp. z o.o. powstała w wyniku współpracy warszawskich studentów prawa i ekonomii z programistami. Celem jaki przyświecał jej założycielom było dotarcie do osób, które są zainteresowane wiedzą z zakresu prawa, ale zniechęca je trudna forma przekazu, która niestety dominuje w sieci. Portal Kruczek.pl dzięki wysokiej jakości merytorycznej i atrakcyjnym treściom ma spełniać oczekiwania zarówno zawodowców, jak i laików.

Ciężko nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że prawo dotyczy każdego z nas, a jego nieznajomość szkodzi. Z tego powodu działania prowadzone w ramach portalu prawniczego Kruczek.pl należy uznać za korzystne dla społeczeństwa, bowiem treści prezentowane w postaci artykułów są ogólnodostępne i darmowe. W ten sposób autorzy przyczyniają się do zwiększania świadomości prawnej w Polsce.

Założyciele portalu wyszli też z założenia, że należy podawać odbiorcom wiedzę w postaci artykułów, które nie są nacechowane politycznie. Przedstawienie i analiza przepisów na stronie odbywa się w sposób obiektywny. Kwestię oceny autorzy zostawiają najczęściej samemu odbiorcy, co może przyczynić się do lepszego zrozumienia przez niego zagadnień poruszanych w artykułach. Ponadto takie założenie może też pomóc użytkownikom portalu w wykształceniu własnych poglądów na tematy związane z prawem, czy ekonomią, a w efekcie zwiększyć ich umiejętność analizy działań polityków.

Jakie treści ukazują się na portalu Kruczek.pl?

Na Kruczku przeczytać można artykuły dotyczące praktycznie każdej dziedziny prawa. Kierowane są one do wielu grup społecznych i dotyczą zarówno zawodowej, jak i prywatnej sfery życia człowieka. Dzięki temu interesujące treści znajdą tam nie tylko przedsiębiorcy, prawnicy oraz studenci prawa i innych kierunków społecznych, ale także osoby, które po prostu chcą lepiej rozumieć otaczającą ich rzeczywistość. Na portalu publikowane są też ciekawostki ze świata prawa, czy historie kryminalne, które mogą zaciekawić każdego.

Poza darmowymi artykułami, warto zainteresować się też poradnikami dostępnymi w sklepie Kruczek.pl. Zawierają one skondensowaną, specjalistyczną wiedzę z określonych tematów. Poradniki opracowują doświadczeni prawnicy, którzy wiedzą na co należy zwrócić uwagę omawiając dany problem.

Umowy i rozwiązania gotowe do zastosowania w praktyce, to wizytówka Kruczka

Wyjątkową częścią portalu Kruczek.pl jest Generator Umów, w którym każda osoba jest w stanie stworzyć umowę dopasowaną do jej potrzeb. To nowoczesna platforma, która przeprowadza użytkownika krok po kroku przez proces konfigurowania wielowariantowego szablonu umowy. Efekty korzystania z rozwiązania Kruczek.pl są oszałamiające – wygenerowana umowa może być jakości równej umowie napisanej przez prawnika. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie szablony oraz sama aplikacja powstała dzięki współpracy prawników z programistami.

Lista zalet korzystania z tego rozwiązania jest naprawdę długa. Do najważniejszych można z pewnością zaliczyć:

  • bezpieczeństwo zagwarantowane pracą prawników;
  • wyjątkowo atrakcyjną cenę usługi;
  • łatwość używania programu;
  • zaoszczędzony czas.

Kluczowe jest wspomniane bezpieczeństwo. W przeciwieństwie do wielu gotowych szablonów, jakie krążą w internecie, umowy na Kruczek.pl przygotowali prawnicy. Ich zastosowanie pomoże ochronić interesy stron i uniknąć kosztownych konsekwencji braku dobrze skonstruowanej umowy.

Wzory umów, jakie można stworzyć z pomocą Generatora można znaleźć w sklepie Kruczek.pl.

Porady prawne udzielane przez prawników online

Kolejną funkcją portalu o jakiej należy wspomnieć są porady prawne online. Każda osoba, która potrzebuje pomocy prawnej decydując się na usługi Kruczek.pl otrzyma darmową wycenę, a po jej akceptacji sprawą zajmie się prawnik specjalizujący się w danej dziedzinie. Dzięki temu klient ma pewność, że rady przydzielonego prawnika okażą się pomocne.

Do innych zalet skorzystania z tej usługi należą:

  • możliwość załatwienia sprawy zdalnie;
  • szybki czas odpowiedzi;
  • konsultanci, którym zależy na zadowoleniu klienta.

Usługa prawna online może okazać się świetnym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób, które napotkały problemy prawne w codziennym funkcjonowaniu i nie chcą tracić czasu na samodzielne poszukiwanie odpowiedniego prawnika.

Podsumowanie – Kruczek.pl i Spółka Kruczek

Warto zainteresować się portalem Kruczek.pl, który z całą pewnością jest wyjątkowym miejscem w internecie. Usługi jakie można znaleźć na portalu oraz ciekawe, darmowe artykuły wysokiej jakości powinny zadowolić najbardziej wymagających użytkowników.

Polecamy także śledzenie mediów społecznościowych portalu. Zainteresować mogą Was:

Przedsiębiorstwem będącym właścicielem portalu jest Kruczek sp. z o.o. z siedzibą w Działdowie, NIP: 5711716787.