Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jakiego rodzaju klientów obsługujemy?

W naszej Agencji obsługujemy przede wszystkim przedsiębiorców. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi wysokiej jakości zarówno dla nowych firm, jak i doświadczonych graczy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oczywiście nie oznacza to, że zamykamy się na obsługę osób prywatnych. Chętnie podejmiemy się wyzwania ukształtowania wizerunku osoby zgodnie z jej oczekiwaniami.

Jak przebiega współpraca z nami?

Rozpoczynając pracę z klientem w pierwszej kolejności staramy się poznać jego potrzeby na podstawie rozmowy z nim oraz analizy jego biznesu. Następnie przygotowujemy strategię, którą omawiamy z samym zleceniodawcą, przedstawiając mu potencjalne korzyści oraz przewidywany przebieg zdarzeń. Po akceptacji strategii przez obydwie strony, konsekwentnie realizujemy ją stale komunikując się z klientem przedstawiając mu efekty działań oraz proponując wdrażanie kolejnych rozwiązań.

W jaki sposób komunikujemy się z naszymi klientami?

Sposób komunikacji z Klientem zależny jest przede wszystkim od jego preferencji. Obsługa wszelkich platform komunikacji nie stanowi dla nas żadnego problemu, podobnie jak organizacja spotkań.

Nie ma znaczenia, czy współpraca z klientem przebiega w sposób całkowicie zdalny, czy wiąże się z regularnymi spotkaniami w siedzibie Klienta lub naszej. Nasze działania zawsze cechuje wysoka efektywność wynikająca z poświęcenia na rzecz Zleceniodawcy.

W jaki sposób rozliczamy się z klientami i wyceniamy pracę?

Oferujemy doraźną oraz stałą obsługę z zakresu marketingu i stosujemy elastyczne modele rozliczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować zakres i koszty usług do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Doraźna obsługa oznacza wykonywanie pojedynczych zleceń dla Zamawiającego, który nie jest zainteresowany stałą obsługą. Do realizacji takiego zlecenia wyznaczany jest specjalista z odpowiedniej dziedziny. W przypadku bardziej złożonych zadań może zostać wyznaczony zespół specjalistów.

Decydując się na stałą obsługę świadczoną przez Agencję Ocelab Klient zapewnia sobie komfort wynikający z kompleksowej obsługi. Długofalowa współpraca z naszą Agencją niesie za sobą liczne korzyści. Można wśród nich wymienić korzystne stawki usług oraz zaangażowanie specjalistów zgłębiających biznes Klienta.

Wycena świadczonych przez nas usług może opierać się o liczbę godzin przepracowanych na rzecz Klienta lub stanowić zryczałtowaną kwotę.

Co oznacza, że nasza Agencja jest butikowa?

Jesteśmy butikową agencją, co oznacza że do naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny i strategiczny. Każdemu z nich poświęcamy właściwą ilość czasu i traktujemy w wyjątkowy sposób. Zawsze proponujemy optymalne rozwiązania, których celem jest odnoszenie przez Klienta długofalowych korzyści.

Uważamy, że bez odpowiedniego zaangażowania z obydwu stron niemożliwe jest wspólne osiągnięcie sukcesu. Dlatego zawsze staramy się dobrze poznać i zrozumieć obsługiwaną firmę oraz funkcjonować tak jakbyśmy byli stałymi członkami jej zespołu.

Pozostałe pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy Cię do kontaktu z nami!